Múlt héten meséltem nektek a kicsiny kis liliomfánkról, megmutattam friss bimbóját. Akkor megígértem, hogy ha kinyílik, lefényképezem és idehozom. Megtörtént!
 |
| Na, ki van a háttérben? :) |
Már eltelt egy-két nap a felvétel készítése óta, de mivel voltak más témák, így kicsit hátrébb csúszott az időben a bemutatásuk. Ez azonban nem von le semmit az értékéből, legalábbis remélem. A virág még most is ott van a fán, szerintem nagyon szép!
Nagyon jóóó.A bundás van a háttérben :P
VálaszTörlésSzépséges :))) A soha meg nem unható csodák egyike :)
VálaszTörlésAnnyira szép, Szeged tele van ilyen fákkal, imádjuk :)
VálaszTörlésNem tudok betelni vele!
VálaszTörlésImádom és gyönyörű!
:)
Jé, Bogyó! Az első kommented nálam... :) és igen, nyertél! Ő van a háttérben! :P
VálaszTörlésÖrülök, hogy tetszik hölgyek!
Jaj de gyönyörű!!!
VálaszTörlés