2011. március 3., csütörtök

Szülinapra...


Nem kimondottan szeretem ezt blogon belül intézni, megyek is majd személyesen tiszteletemet tenni, de találtam ezt a jópofa kis videót... Édesapámnak ma van a születésnapja, neki küldöm sok szeretettel!




Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

8 megjegyzés:

  1. Nagyon jópofa. Köszönöm szépen!
    "Öregszenek a gyerekek" én csak érek, mint a nemes whisky.
    Összementem? Tíz kiló jött rám. Ideje terepre mennem.

    VálaszTörlés
  2. Boldog szülinapot kívánok MJ :)))

    VálaszTörlés
  3. Fogyni akarsz? Mit szólnál egy kis kertásáshoz? Teszek masnit az ásóra! :)) Jó, jó csak vicceltem... :D

    VálaszTörlés
  4. Legyen különösen szép és boldog ez napja!

    VálaszTörlés
  5. :)Boldog Szuletesnapot Kivanok!

    VálaszTörlés
  6. Édesapádnak nagyon sok boldogságot, erőt és egészséget kívánok!

    VálaszTörlés
  7. Na tessék. Ásni. Elébb a csónak készítés.
    Nagyon köszönöm mindenkinek a jókívánságot.

    VálaszTörlés
  8. Nagyon boldog szülinapot kivánok én is:)

    VálaszTörlés