Gondolatok... Ami csak belefér!
Nagyon jópofa. Köszönöm szépen!"Öregszenek a gyerekek" én csak érek, mint a nemes whisky.Összementem? Tíz kiló jött rám. Ideje terepre mennem.
Boldog szülinapot kívánok MJ :)))
Fogyni akarsz? Mit szólnál egy kis kertásáshoz? Teszek masnit az ásóra! :)) Jó, jó csak vicceltem... :D
Legyen különösen szép és boldog ez napja!
:)Boldog Szuletesnapot Kivanok!
Édesapádnak nagyon sok boldogságot, erőt és egészséget kívánok!
Na tessék. Ásni. Elébb a csónak készítés.Nagyon köszönöm mindenkinek a jókívánságot.
Nagyon boldog szülinapot kivánok én is:)
Nagyon jópofa. Köszönöm szépen!
VálaszTörlés"Öregszenek a gyerekek" én csak érek, mint a nemes whisky.
Összementem? Tíz kiló jött rám. Ideje terepre mennem.
Boldog szülinapot kívánok MJ :)))
VálaszTörlésFogyni akarsz? Mit szólnál egy kis kertásáshoz? Teszek masnit az ásóra! :)) Jó, jó csak vicceltem... :D
VálaszTörlésLegyen különösen szép és boldog ez napja!
VálaszTörlés:)Boldog Szuletesnapot Kivanok!
VálaszTörlésÉdesapádnak nagyon sok boldogságot, erőt és egészséget kívánok!
VálaszTörlésNa tessék. Ásni. Elébb a csónak készítés.
VálaszTörlésNagyon köszönöm mindenkinek a jókívánságot.
Nagyon boldog szülinapot kivánok én is:)
VálaszTörlés