2011. március 8., kedd

Nőnapi köszöntő

   Már száz éve ünnepeljük őket, akik nélkül mi sem lehetnénk azok akik vagyunk. Ma a nemzetközi nőnap alkalmával kicsit kiemeljük a hölgyeket a hétköznapok közönyéből, és megköszönjük nekik, hogy vannak. Mert ha nem lennének, unalmas életünk lenne!

Ők azok akik a mi férfias mivoltunkat felerősítik, kidomborítják. Értük esünk neki a legnehezebb és leglehetetlenebbnek tűnő feladatok megoldásának, értük erősítünk, verekszünk, tanulunk, tulajdonképpen értük élünk. Mert bár dühít ha beleszólnak a dolgainkba, mégis abban a pillanatban epekedve vágyunk utánuk, ha nincsenek. Így van ez a feleségemmel is, múltkor pár napig nélkülöznöm kellett a társaságát, gondoltam kihasználom a nyugalmat. Végre szabadon blogozhatok, tévézhetek, lazsálhatok. Emberek, azt az unalmat! Már másnap nagyon hiányzott, itt az internet előtt ülve sem éreztem jól magam. Egyszerűen üres voltam nélküle,  és most nem a háziasszonyi teendők ellátására gondolok....
Ma elsősorban őt köszöntöm, de nem feledkezem meg édesanyámról és húgocskámról sem. Köszöntök minden hölgyet ezen a szép napon, és kívánok nekik nagyon boldog, vidám, tehermentesen szép nőnapot!

9 megjegyzés:

  1. Köszönjük a Nőnapi megemlékezést! Neked is vidám napot, a miénk már biztosan az! :)))

    VálaszTörlés
  2. Köszi Joe bácsi, ez nagyon kedves tőled.:))

    VálaszTörlés
  3. Köszi a jó kívánságot!
    Kislány-kisfiú,leány-fiú,anya-apa,mama-papa,dédmama-dédpapa, együtt jóban-rosszban az élet sodrásában.

    VálaszTörlés
  4. Ez nagyon kedves! Köszönjük!

    VálaszTörlés
  5. Köszönet a szép szavakért és zenéért, Neked pedig boldog blogszülinapot! :)

    VálaszTörlés
  6. Ez egy nagyon szep bejegyzes:)Kosoznet erte!

    VálaszTörlés
  7. Nagyon szívesen mindenkinek! Líbuc köszönöm a látogatásodat, és a jókívánságot!

    VálaszTörlés
  8. Azt hiszem, mi nők sem érnénk semmit a férfiak nélkül:)
    Köszönöm én is a köszöntést.

    VálaszTörlés