2011. március 20., vasárnap

Icipici kis mese

Csak egy kis hangulat...
Ezt a gyerekdalt mindig szerettem, most véletlenül ismét beleakadtam. Nekem jó kedvet hozott, hozzon azt nektek is!



7 megjegyzés:

  1. Aranyos , mosolyt csaltál ki tőlem ezzel:))

    VálaszTörlés
  2. :)
    AZ lenne jó, ha mindenki ilyen icipici gyermek tudna maradni a lelkében!:)

    VálaszTörlés
  3. Jaj, dejó0, hogy kép is van hozzá!!! Megmutatom a kis unokámnak: Köszönöm!!!

    VálaszTörlés
  4. Én egészen pici voltam, amikor ezt a dalt nagyon sokszor játszották a rádióban. Nagyon jó volt újra hallani. Köszönöm. Szép estét.

    VálaszTörlés
  5. Örülök, ha tetszett! Szép estét mindenkinek!

    VálaszTörlés
  6. :)jol megmosolygtattal bennunket!

    Joe! ha mar babas, majd nezd meg nalam 2009 szept., amikor kezdtem, borso baby bejegyzest, ez valodi, megtortent mese:)

    VálaszTörlés