Gondolatok... Ami csak belefér!
Aranyos , mosolyt csaltál ki tőlem ezzel:))
:)AZ lenne jó, ha mindenki ilyen icipici gyermek tudna maradni a lelkében!:)
Jaj, dejó0, hogy kép is van hozzá!!! Megmutatom a kis unokámnak: Köszönöm!!!
Én egészen pici voltam, amikor ezt a dalt nagyon sokszor játszották a rádióban. Nagyon jó volt újra hallani. Köszönöm. Szép estét.
Örülök, ha tetszett! Szép estét mindenkinek!
:)jol megmosolygtattal bennunket!Joe! ha mar babas, majd nezd meg nalam 2009 szept., amikor kezdtem, borso baby bejegyzest, ez valodi, megtortent mese:)
aranyos :)
Aranyos , mosolyt csaltál ki tőlem ezzel:))
VálaszTörlés:)
VálaszTörlésAZ lenne jó, ha mindenki ilyen icipici gyermek tudna maradni a lelkében!:)
Jaj, dejó0, hogy kép is van hozzá!!! Megmutatom a kis unokámnak: Köszönöm!!!
VálaszTörlésÉn egészen pici voltam, amikor ezt a dalt nagyon sokszor játszották a rádióban. Nagyon jó volt újra hallani. Köszönöm. Szép estét.
VálaszTörlésÖrülök, ha tetszett! Szép estét mindenkinek!
VálaszTörlés:)jol megmosolygtattal bennunket!
VálaszTörlésJoe! ha mar babas, majd nezd meg nalam 2009 szept., amikor kezdtem, borso baby bejegyzest, ez valodi, megtortent mese:)
aranyos :)
VálaszTörlés