Az ifjú költő tollából, szeretett osztályunknak! A legszebb az egészben az, hogy szívemből szólt ez a lány!
Hogy az én kis osztályom,számomra mit jelent.
Nevetést és örömöt mit nekem adtok,
Sok szép, boldog emléket, mit szívemben hagytok.
Megértést és vigaszt mit nyújtotok ha baj van,
Velem vagytok, segítetek a legnagyobb bajban.
Meghálálni mindezt máshogy nem tudom,
Csak leírom irántatok érzett minden gondolatom.
Nagyon szeretlek titeket 8.a
(Bojtor Zsuzsi)
GRATULÁLOK ZSUZSINAK AZ ÚJABB KÖLTEMÉNYHEZ!!
VálaszTörlésnagyon köszönöm hogy ismét itt lehetek.:) örülök hogy örömet szerezhettem ezzel a kis versel.:) majd lesz még több is.:)
VálaszTörlésmégegyszer köszönöm Joe bácsi.:)
8.a♥
Te csak írjál Zsuzsi, és szerezzél még sok-sok örömöt nekünk! :)
VálaszTörlésA gyermekek szeretete ajándék nekünk.
VálaszTörlésNagyon szép lelked van kedves Joe bácsi:)
Csatlakozom Magdihoz.
VálaszTörlésAz osztály szellemisége a pedagógus - Joe bácsi szellemiségét tükrözi, Zsuzsi verses vallomása bizonyíték erre amely egy igazi gyöngyszem.